Wycieczka do Warszawy

W dniu 19 stycznia 2024 r. , dzięki uprzejmości Pana Michała Stawiarskiego- prezesa Fundacji " Wschód Lubelskich Serc" oraz Pana Krzysztofa Serafina- Wójta Gminy Trzydnik Duży, uczniowie z naszej szkoły udali się na wycieczkę do Warszawy. Mieli okazję odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki, gdzie uczestniczyli w zajęciach wiązania lin oraz obejrzeli wystawę dotyczącą polskiego olimpizmu. Następnie udali się na krótki spacer po Warszawie i na obiad do Restauracji "Czytelnik". Kolejnym punktem zwiedzania był Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Pani przewodnik opowiedziała uczniom historię polskiego parlamentaryzmu oraz oprowadziła po salach obrad i holu sejmowym. Ostatnim punktem wycieczki była zabawa w największej w Polsce sali trampolin " Stacja Grawitacja". Młodzież spędziła tam dwie godziny. Do domu wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Dziękujemy serdecznie sponsorom i prosimy o więcej takich atrakcji.