Podsumowanie akcji "Nie bójmy się pomagać"

Początek grudnia to czas, kiedy dzieci obsypywane są prezentami z okazji "Mikołaja". Radości i uśmiechom nie ma końca. Jednak są wśród nas także ludzie potrzebujący, zwłaszcza dzieci. Dlatego nasi uczniowie wykazali się prawdziwą empatią i zrozumieniem. " Nie bójmy się pomagać" - to hasło akcji charytatywnej Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego. W jej czasie zbierano skarpetki i słodycze dla podopiecznych Domu Dziecka w Kraśniku. Każda pomoc jest tam mile widziana. Tym bardziej cieszymy się, że dzieci naszej szkoły tak licznie przystąpiły do akcji. Okazały wielkie serca i zrozumienie dla swoich rówieśników. 7 grudnia dary trafiły ośrodka.