REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I KLASY I NA ROK 2024/2025

W Przedszkolu w Rzeczycy Ziemiańskiej każde dziecko poprzez zabawę, odkrywanie i doświadczanie poznaje świat nauki. Dzieci w przedszkolu codziennie stykają się z literaturą, ćwiczą praktyczne umiejętności, dzięki którym wkraczają w świat emocji oraz wartości potrzebnych w dorosłym życiu. Otwierają się na innych, wyrażają siebie, rozwijając swoje talenty i zdolności. Przyświeca nam przesłanie, że motywacja wewnętrzna, nieskrępowanie i lekkość w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu umiejętności efektywnie pozwoli wesprzeć dziecko i przygotować je do podjęcia nauki w szkole. Pracujemy w oparciu o pedagogikę zabawy. Oznacza to, że proces nauczania jest związany z zabawą. Dzieci uczą się poprzez wszystko co robią i czego doświadczają w nieskrępowanej aktywności. Nasi podopieczni mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i talentów poprzez zajęcia:

- języka angielskiego,

- rytmiki,

- religii,

- plastyczne,

- muzyczne,

-taneczne,

- ruchowe z elementami gimnastyki,

- na łonie natury.

W każdym roku oferta edukacyjna zawiera dodatkowo:

- ciekawe projekty edukacyjne,

- innowacje pedagogiczne,

- spotkania z interesującymi ludźmi,

- wycieczki i warsztaty dostosowane do możliwości rozwojowych dzieci.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci, które samodzielnie korzystają z toalety, samodzielnie jedzą posiłki oraz dobrze opanowały czynności samoobsługowe: wykonują czynności higieniczne samodzielnie, ubierają się oraz komunikują swoje potrzeby.

Terminy rekrutacji: 01-03-29.03.2024r. Termin uzupełniający: 18.04-24.04.2024r.

Dokumenty dotyczące rekrutacji dostępne są poniżej lub w Przedszkolu u nauczycieli.

Uzupełniony wniosek należy złożyć w Przedszkolu.

Zapraszamy również do składnia Kart zapisu do klasy I – wnioski dostępne pod linkiem lub u wychowawcy grupy „0”.

Kryteria i harmonogramy naboru do przedszkoli i szkół podstawowych 2024/2025: https://ugtrzydnikduzy.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/zarzadzenie-5242024.pdf

ZapraszamyUśmiech